otrd., 19. marts | SEB banka Inovāciju centrs

X-industriju hakatona atklāšanas pasākums: pārtikas nozare

Registration is Closed
X-industriju hakatona atklāšanas pasākums: pārtikas nozare

Laiks un vieta

2019. g. 19. marts 14:30 – 18:00
SEB banka Inovāciju centrs, 3.stāvs, Vaļņu iela 11, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

Par pasākumu

Latvijas IT klasteris ielūdz savus biedrus, partnerus un draugus uz X-industriju hakatona 2019 atklāšanas pasākumu! Hakatons, kas norisināsies jau trešo reizi, šoreiz īpaši veltīts pārtikas nozarei - iepazīsimies ar jaunajiem dalībniekiem, veidosim komandas un meklēsim veidus, kā tehnoloģijas var risināt dažādus pārtikas ražotāju izaicinājumus!

Ar pašreizējiem nozares izaicinājumiem no uzņēmumiem Milzu!, Cannelle Bakery, SFT Seafood un Food Union var iepazīties šeit: https://www.x-hackathon.com/izaicinajumi. Hakatons tapis sadarbībā ar Pārtikas produktu kvalitātes klasteri.

Programma:

14:30-15:00 Ierašanās

15:00-15:15 Pasākuma atklāšana

15:15-16:00 Starpdisciplinārais tango – uzņēmuma konkurētspējas stiprināšanai // Vita Brakovska

16:00-16:25 Nozaru uzņēmumu prezentācijas

16:25-17:00 Komandu veidošana un „Nakts kompetenču tirgus”

17:00-17:40 Komandu darbs pie idejām

17:40-18:00 Noslēguma taktis

Pirmo reizi hakatona ietvaros notiek arī mini-hakatons jeb digitalizācijas darbnīca, kas veidota ar mērķi palīdzēt mazajiem pārtikas uzņēmumiem uzzīmēt ceļa karti, kā tikt no idejas par tehnoloģiju līdz izpratnei, kā to ieviest uzņēmumā. Mini-hakatona dalībniekus izziņosim drīz.

Pasākums ir bez maksas, bet reģistrācija ir obligāta – vietu skaits ir ierobežots!

--------------

Pasākums “X-industriju hakatons: Pārtikas nozare” notiek projekta DIGICLUSTERS ietvaros un to finansē Eiropas Savienības COSME programma. Projekta DIGICLUSTERS mērķis ir attīstīt Eiropas stratēģisko klasteru partnerību viedās specializācijas investīcijām (ESCP-S3), lai veicinātu digitālo transformāciju pārtikas un tās iepakojuma nozarē, izmantojot klasteru organizētus starpnozaru hakatonus. Projektu DIGICLUSTERS Latvijā īsteno Latvijas IT klasteris un Pārtikas produktu kvalitātes klasteris. Papildus informācija par projektu šeit.

* Šī pasākuma saturs ataino tikai pasākuma rīkotāja viedokli un ir vienīgi viņa atbildība; nevar uzskatīt, ka tas atspoguļo Eiropas Komisijas un/vai Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras (EASME) vai kādas citas Eiropas Savienības struktūrvienības viedokli. Eiropas Komisija un Aģentūra neuzņemas nekādu atbildību par pasākumā nodoto informāciju.

Share This Event