pirmd., 08. apr. | SEB banka Inovāciju centrs

X-industriju hakatona mentorings: Prezentācijas māksla

Registration is Closed
X-industriju hakatona mentorings: Prezentācijas māksla

Laiks un vieta

2019. g. 08. apr. 14:30 – 18:00
SEB banka Inovāciju centrs, 3.stāvs, Vaļņu iela 11, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

Par pasākumu

Latvijas IT klasteris ielūdz savus biedrus, partnerus un draugus uz Ineses Kalveites lekciju “Lietotājdizains”, kur apskatīsim labās lietotājdizaina prakses produktu dizaina veidošanā un pieejas, kā šo dizainu testēt ar lietotājiem. Lekcija notiek 2. aprīlī, tā ir bezmaksas un ir atvērta arī tiem IT un pārtikas uzņēmumiem, kuri nepiedalās hakatonā.

Programma:

14:30-15:00 Ierašanās & reģistrācija

15:00-15:05 Ievadvārdi

15:05-15:15 Komandu progresa atskaite (lielais hakatons)

15:15-15:50 Lekcija: Lietotājdizains // Inese Kalveite, zīmolvede, mārketinga un sabiedrisko attiecību eksperte

15:50-16:00 Kafijas pauze

16:00-18:00 Darbs ar mentoriem (tikai dalībniekiem)

18:00 Noslēguma taktis

Reģistrācija ir obligāta – vietu skaits ir ierobežots.

Par Inesi Kalveiti:

Inese rada, būvē un spodrina zīmolus jau vairāk nekā 20 gadus. Šo gadu laikā kļuvusi par eksperti mārketinga, sabiedrisko attiecību, zīmola vadības un jaunu produktu radīšanas jomā, praktisko pieredzi gūstot, vadot mārketinga un komunikāciju/pakalpojumu attīstības funkcijas uzņēmumos.

Virzījusi tādus zīmolus kā BankServiss, Lattelecom, Nordea Banka, Latvijas Pasts. Šobrīd ir CMO (Chief Marketing Officer) ELKO GRUPA, kas ir viens no veiksmīgākajiem IT produktu izplatītājiem ar filiālēm 12 valstīs.

Inese ir trenere KIC ilgtermiņa vadītāju pilnveides programmās “Biznesa Meistarklase” un “Pārdošanas Vadīšanas Meistarklase”, kā arī sniedz konsultācijas uzņēmumiem, kam nepieciešams praktisks padoms mārketingā.

-------------------------

Pasākums “X-industriju hakatons: Pārtikas nozare” notiek projekta DIGICLUSTERS ietvaros un to finansē Eiropas Savienības COSME programma. Projekta DIGICLUSTERS mērķis ir attīstīt Eiropas stratēģisko klasteru partnerību viedās specializācijas investīcijām (ESCP-S3), lai veicinātu digitālo transformāciju pārtikas un tās iepakojuma nozarē, izmantojot klasteru organizētus starpnozaru hakatonus. Projektu DIGICLUSTERS Latvijā īsteno Latvijas IT klasteris un Pārtikas produktu kvalitātes klasteris.

* Šī pasākuma saturs ataino tikai pasākuma rīkotāja viedokli un ir vienīgi viņa atbildība; nevar uzskatīt, ka tas atspoguļo Eiropas Komisijas un/vai Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras (EASME) vai kādas citas Eiropas Savienības struktūrvienības viedokli. Eiropas Komisija un Aģentūra neuzņemas nekādu atbildību par pasākumā nodoto informāciju.

Share This Event