otrd., 09. apr. | SEB banka Inovāciju centrs

X-industriju hakatona mentorings: Prezentācijas māksla

Registration is Closed
X-industriju hakatona mentorings: Prezentācijas māksla

Laiks un vieta

2019. g. 09. apr. 14:30 – 18:00
SEB banka Inovāciju centrs, 3.stāvs, Vaļņu iela 11, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

Par pasākumu

Latvijas IT klasteris ielūdz savus biedrus, partnerus un draugus uz Ernesta Štāla lekciju “Prezentācijas māksla”, kur gūsim ieskatu, kā veidot prezentācijas un sasniegt vēlamos rezultātus. Lekcija notiek 9. aprīlī, tā ir bezmaksas un ir atvērta arī tiem IT un pārtikas uzņēmumiem, kuri nepiedalās hakatonā.

Programma:

14:30-15:00 Ierašanās & reģistrācija

15:00-15:05 Ievadvārdi

15:05-15:15 Komandu prezentācijas (lielais hakatons)

15:15-15:50 Lekcija: Prezentēšanas māksla // Ernests Štāls, pičošanas treneris

15:50-16:00 Kafijas pauze

16:00-17:30 Darbs ar mentoriem (tikai dalībniekiem)

18:00 Noslēguma taktis

Reģistrācija ir obligāta – vietu skaits ir ierobežots.

Papildus: 9. aprīlī X-industriju hakatona ietvaros notiek arī noslēguma digitalizācijas darbnīca mini-hakatona dalībniekiem, kā laikā pārtikas uzņēmumi prezentē veidoto digitālo vīziju un biznesa audeklu un kopā ar IT uzņēmumiem diskutē par attīstības turpmākajiem soļiem.

Par Ernestu Štālu:

Jaunuzņēmuma Dripit.io līdzdibinātājs un vadītājs. Dripit.io nodarbojas ar mārketinga datu analīzi e-komercijas uzņēmumiem. Paralēli Ernests ir aktīvi iesaistīts stārtapu komūnā kā TechHub Riga un TechChill līdzdibinātājs, kā ietvaros arī saskaras ar daudz un dažādiem stārtapiem.

-------------------------

Pasākums “X-industriju hakatons: Pārtikas nozare” notiek projekta DIGICLUSTERS ietvaros un to finansē Eiropas Savienības COSME programma. Projekta DIGICLUSTERS mērķis ir attīstīt Eiropas stratēģisko klasteru partnerību viedās specializācijas investīcijām (ESCP-S3), lai veicinātu digitālo transformāciju pārtikas un tās iepakojuma nozarē, izmantojot klasteru organizētus starpnozaru hakatonus. Projektu DIGICLUSTERS Latvijā īsteno Latvijas IT klasteris un Pārtikas produktu kvalitātes klasteris.

* Šī pasākuma saturs ataino tikai pasākuma rīkotāja viedokli un ir vienīgi viņa atbildība; nevar uzskatīt, ka tas atspoguļo Eiropas Komisijas un/vai Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras (EASME) vai kādas citas Eiropas Savienības struktūrvienības viedokli. Eiropas Komisija un Aģentūra neuzņemas nekādu atbildību par pasākumā nodoto informāciju.

Share This Event