otrd., 26. marts | SEB banka Inovāciju centrs

X-industriju hakatona mentorings: Produkta attīstība

Registration is Closed
X-industriju hakatona mentorings: Produkta attīstība

Laiks un vieta

2019. g. 26. marts 14:30 – 18:00
SEB banka Inovāciju centrs, 3.stāvs, Vaļņu iela 11, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

Par pasākumu

Latvijas IT klasteris ielūdz savus biedrus, partnerus un draugus uz Armanda Sviķa lekciju "Produkta attīstība", kas X-industriju hakatona ietvaros notiks 26. martā! Lekcija ir bezmaksas un ir atvērta arī tiem IT un pārtikas uzņēmumiem, kuri nepiedalās hakatonā.

Programma:

14:30-15:00 Ierašanās

15:00-15:05 Ievadvārdi

15:05-15:40 Lekcija: Produkta attīstība // Armands Sviķis, stratēģiskās vadības, finanšu un procesu vadīšanas eksperts

15:40-17:40 Darbs ar mentoriem (tikai dalībniekiem)

17:40-18:00 Noslēguma taktis

Reģistrācija ir obligāta – vietu skaits ir ierobežots.

Armands Sviķis: stratēģiskās vadības, finanšu un procesu vadīšanas eksperts.

Armands ir strādājis vadošos amatos uzņēmumos Arthur Andersen, Consolis Latvija, Rīgas Vagonu Rūpnīca, BAU-HOW. Šobrīd ir AS “A.C.B” grupas operatīvais vadītājs un SIA “Ceļi un Tilti” valdes loceklis un uzņēmējs - investors.

Savā darbā bijis atbildīgs par uzņēmumu stratēģijas izstrādi un ieviešanu, jaunu biznesa procesu izveidi un ieviešanu, esošo procesu efektivitātes uzlabošanu un iesaistījies dažādos procesu un uzņēmumu restrukturizācijas projekots.

Guvis praktisku pieredzi finanšu vadības un riska vadības sistēmu, kā arī jauno biznesa tehnoloģiju ieviešanā, kas veicina efektivitāti un augstu rezultātu sasniegšanu, kā arī risinājis dažādas digitalizācijas jauninājumus uzņēmumos. Viņa vadībā, nostiprinot stratēģiskus mērķus un sakārtojot procesus, AS “A.C.B.” pilnveidota un augusi par vienu no efektīvākajiem uzņēmumiem Latvijā.

-------------------------

Pasākums “X-industriju hakatons: Pārtikas nozare” notiek projekta DIGICLUSTERS ietvaros un to finansē Eiropas Savienības COSME programma. Projekta DIGICLUSTERS mērķis ir attīstīt Eiropas stratēģisko klasteru partnerību viedās specializācijas investīcijām (ESCP-S3), lai veicinātu digitālo transformāciju pārtikas un tās iepakojuma nozarē, izmantojot klasteru organizētus starpnozaru hakatonus. Projektu DIGICLUSTERS Latvijā īsteno Latvijas IT klasteris un Pārtikas produktu kvalitātes klasteris.

* Šī pasākuma saturs ataino tikai pasākuma rīkotāja viedokli un ir vienīgi viņa atbildība; nevar uzskatīt, ka tas atspoguļo Eiropas Komisijas un/vai Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras (EASME) vai kādas citas Eiropas Savienības struktūrvienības viedokli. Eiropas Komisija un Aģentūra neuzņemas nekādu atbildību par pasākumā nodoto informāciju.

Share This Event