otrd., 16. apr. | SEB banka Inovāciju centrs

X-industriju hakatons: noslēguma ceremonija

Registration is Closed
X-industriju hakatons: noslēguma ceremonija

Laiks un vieta

2019. g. 16. apr. 14:30 – 18:00
SEB banka Inovāciju centrs, 3.stāvs, Vaļņu iela 11, Centra rajons, Rīga, LV-1050, Latvia

Par pasākumu

Latvijas IT klasteris ielūdz savus biedrus, partnerus un draugus uz X-industriju hakatona noslēgumu – apskatīsim paveikto un svinīgi pateiksim paldies visiem, kas palīdzējuši hakatonam būt!

Hakatona, kas norisinājās jau 3. reizi un tapa sadarbībā ar Pārtikas produktu kvalitātes klasteri, centrālā tēma bija pārtikas nozares biznesa izaicinājumi, tajos dalījās uzņēmumi Cannelle Bakery, Milzu!, Food Union, Balticovo un SFT Seafood. Tostarp pirmo reizi X-industriju hakatona vēsturē norisinājās arī mini-hakatons, kā laikā pārtikas uzņēmumiem bija iespēja izvērtēt savus biznesa procesus, veidot biznesa audeklu un iegūt padomus, kā ar tehnoloģiju palīdzību sasniegt vairāk. Pirmā mini-hakatona dalībnieki bija Latvijas Ķiploks, Taste CAPS, Oscar’s Fish un Fermentum.

Programma:

14:30-15:00 Ierašanās & reģistrācija

15:00-15:05 Ievadvārdi un dienas kārtība

15:05-15:15 Svinīgās uzrunas

15:15-15:45 Prezentācija: Inovāciju ieviešana // Ainārs Bemberis, SAP Latvia

15:45-16:45 X-industriju hakatona komandu prezentācijas

16:45-17:00 Kafijas pauze

17:00-17:30 Apsveikumi

17:30-18:00 Tīklošanās

Reģistrācija ir obligāta – vietu skaits ir ierobežots.

-------------------------

Pasākums “X-industriju hakatons: Pārtikas nozare” notiek projekta DIGICLUSTERS ietvaros un to finansē Eiropas Savienības COSME programma. Projekta DIGICLUSTERS mērķis ir attīstīt Eiropas stratēģisko klasteru partnerību viedās specializācijas investīcijām (ESCP-S3), lai veicinātu digitālo transformāciju pārtikas un tās iepakojuma nozarē, izmantojot klasteru organizētus starpnozaru hakatonus. Projektu DIGICLUSTERS Latvijā īsteno Latvijas IT klasteris un Pārtikas produktu kvalitātes klasteris.

* Šī pasākuma saturs ataino tikai pasākuma rīkotāja viedokli un ir vienīgi viņa atbildība; nevar uzskatīt, ka tas atspoguļo Eiropas Komisijas un/vai Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras (EASME) vai kādas citas Eiropas Savienības struktūrvienības viedokli. Eiropas Komisija un Aģentūra neuzņemas nekādu atbildību par pasākumā nodoto informāciju.

Share This Event