MENTORI

 

ARMANDS SVIĶIS

Stratēģiskās vadības, finanšu un procesu vadīšanas eksperts, doktora kandidāts

Armands ir strādājis vadošos amatos uzņēmumos Arthur Andersen, Consolis Latvija, Rīgas Vagonu Rūpnīca, BAU-HOW. Šobrīd ir AS “A.C.B” grupas operatīvais vadītājs un SIA “Ceļi un Tilti” valdes loceklis un uzņēmējs - investors.

 

Savā darbā bijis atbildīgs par uzņēmumu stratēģijas izstrādi un ieviešanu, jaunu biznesa procesu izveidi un ieviešanu, esošo procesu efektivitātes uzlabošanu un iesaistījies dažādos procesu un uzņēmumu restrukturizācijas projekots.

 

Guvis praktisku pieredzi finanšu vadības un riska vadības sistēmu, kā arī jauno biznesa tehnoloģiju ieviešanā, kas veicina efektivitāti un augstu rezultātu sasniegšanu, kā arī risinājis dažādas digitalizācijas jauninājumus uzņēmumos. Viņa vadībā, nostiprinot stratēģiskus mērķus un sakārtojot procesus, AS “A.C.B.” pilnveidota un augusi par vienu no efektīvākajiem uzņēmumiem Latvijā.

 

Kompetences: biznesa stratēģija, biznesa procesi, risku vadīšana, biznesa efektivitāte, ieskaitot LEAN

 

GINTS ŠKODOVS

Produktu, biznesa attīstības un riska menedžmenta eksperts

Gints ir pieredzējis biznesa attīstības eksperts, būdams atbildīgs par dažādu uzņēmumu stratēģijas izstrādi un ieviešanu, jaunu produktu un pakalpojumu izveidi un dažādu IT sistēmu ieviešanu. Bijis arī viens no pirmā pakomātu tīkla izveidotājiem Latvijā.

 

Savas karjeras laikā Gints ir bijis Latvijas Pasta ģenerāldirektors un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra IT un pakalpojumu attīstības direktors, kā arī Kazahstānas pasta biznesa transformācijas vadītājs. Šobrīd ir uzņēmuma Metsepole Plus valdes loceklis un partneris.

 

Kompetences:

Biznesa plānošana un attīstība, pārdošana, produktu attīstība, riska menedžments

 

INESE DOSE

SIA PricewaterhouseCoopers vecākā konsultante

Inesei Dosei ir MBA grāds Globālajā Enerģētikā no Warwick Business School Lielbritānijā. Lielbritānijā Inese pavadīja teju 7 gadus, sniedzot 
konsultācijas Enerģētikas sektorā, kur četrus gadus atpakaļ viņa dibināja un vadīja riska vadības nodaļu. 


Vairāk kā gadu atpakaļ, Inese pievienojās PricewaterhouseCoopers SIA Konsultāciju komandai kā vecākā konsultante un šobrīd vada projektus, galvenokārt enerģētikas nozarē.

Kompetences: tirgus izpēte, stratēģiskā plānošana, biznesa izaugsme, ilgtspējīga attīstība

JĀNIS ROZENBLATS

Mailigen vadītājs un līdzdibinātājs

Jānis Rozenblats ir Mailigen un LeaderSend vadītājs pēdējos 8 gadus. Viņš strādā ar vairāk nekā 1000 uzņēmumiem visā pasaulē, palīdzot tiem sasniegt izvirzītos biznesa mērķus, izmantojot e-pasta mārketinga un integrētā mārketinga komunikācijas kanālus.

Jāņa ikdiena ir inovatīvu tehnoloģiju, kuras ir neaizstājamas klientu mainīgo biznesa vajadzību apmierināšanai, izstrāde. Viņš vada aizrautīgu profesionāļu komandu, kas rada uz rezultātu orientētus produktus.

Kompetences: produktu izstrāde, biznesa procesu ieviešana un optimizācija, e-pasta mārketings, globālā tirgus stratēģija, web aplikāciju izstrāde, interneta mārketings, UX / UI.

 

ERNESTS ŠTĀLS

Jaunuzņēmuma Dripit.io līdzdibinātājs un vadītājs

Jaunuzņēmuma Dripit.io līdzdibinātājs un vadītājs. Dripit.io nodarbojas ar mārketinga datu analīzi e-komercijas uzņēmumiem. Paralēli Ernests ir aktīvi iesaistīts stārtapu komūnā kā TechHub Riga un TechChill līdzdibinātājs, kā ietvaros arī saskaras ar daudz un dažādiem stārtapiem. 

 

Kompetences: pičošana, biznesa attīstība, mārketings, datu analīze, e-komercija

 
 

MIĶELIS BENDIKS

SIA PricewaterhouseCoopers biznesa konsultāciju vadītājs

Miķelis ir biznesa konsultāciju vadītājs PwC Latvija, strādā ar digitalizācijas projektiem. Iepriekšējā darba pieredze saistīta ar komandu un projektu vadīšanu dažādos dalīto pakalpojumu centros Klientu servisa, IT un mazumtirdzniecības uzņēmumos. Vairākus gadus strādājis ar LEAN pārmaiņu vadību un Robotisku procesu automatizāciju. Fokusējas uz balansu starp procesiem, tehnoloģiju un cilvēkiem.

 

Kompetences: pārmaiņu un procesu vadība, problēmu definēšana un risināšana, apmācības

 

INESE KALVEITE

Zīmolvede, mārketinga un sabiedrisko attiecību eksperte

Inese rada, būvē un spodrina zīmolus jau vairāk nekā 20 gadus. Šo gadu laikā kļuvusi par eksperti mārketinga, sabiedrisko attiecību, zīmola vadības un jaunu produktu radīšanas jomā, praktisko pieredzi gūstot, vadot mārketinga un komunikāciju/pakalpojumu attīstības funkcijas uzņēmumos.

Virzījusi tādus zīmolus kā BankServiss, Lattelecom, Nordea Banka, Latvijas Pasts. Šobrīd ir CMO ( Chief Marketing Officer) ELKO GRUPA, kas ir viens no veiksmīgākajiem IT produktu izplatītājiem ar filiālēm 12 valstīs.

Inese ir trenere KIC ilgtermiņa vadītāju pilnveides programmās “Biznesa Meistarklase” un “Pārdošanas Vadīšanas Meistarklase”, kā arī sniedz konsultācijas uzņēmumiem, kam nepieciešams praktisks padoms mārketingā.

Kompetences: zīmola vadība, jaunu produktu radīšana, lietotājdizains, lietotājpieredze, sabiedriskās attiecības

SANDRA LIEPA

HR profesionāle, biznesa trenere, organizāciju konsultante, personīgās izaugsmes un biznesa koučs

Sandrai ir ilggadīga darba pieredze personāla vadībā, darbinieku piesaistē, darba izpildes mērķu noteikšanā, darba izpildes vadībā, kā arī atalgojumu sistēmu izveidē. Sandra labprāt dalās savā pieredzē ar vadītājiem biznesa treniņos un semināros, vadības komandās un individuālās sesijās jau vairāk kā 10 gadus.

Sandra savu cilvēkresursu vadības pieredzi ir ieguvusi tādos uzņēmumos kā KPMG Baltics, Cido, Latvijas Balzams, L-Ekspresis. Sandra ir Latvijas un starptautiskās kouču federācijas (ICF) biedre.

 

Kompetences:  personāla stratēģiskā vadība, ar darbinieku vadību saistīto jautājumu risināšana, atalgojumu sistēmu izveide, darba izpildes vadības procesu iedzīvināšana uzņēmumos, personīgās izaugsmes un biznesa koučings

 

ĒRIKS DOBELIS

Biznesa konsultants

Ēriks Dobelis sniedz biznesa konsultācijas jau vairāk nekā 20 gadu, iepazīstot daudz industriju un palīdzot tām identificēt un risināt biznesa izaicinājumus, kas saistīti ar izaugsmi, tehnoloģijām un inovācijām. Ērikam ir praktiska uzņēmējdarbības pieredze – viņš ir dibinājis kiberdrošības un datu analītikas uzņēmumu, ko pēcāk ir pārdevis PwC.

 

Kompetences: biznesa modeļu un stratēģijas izveide, sasaistes veidošana starp tehnoloģijām un biznesu, starpnozaru sadarbības un zināšanu pārneses veicināšana, datu zinātne un pielietojums, kiberdrošība, IoT un iegultās tehnoloģijas

 

VIGANTS LESAUSKS

Biznesa konsultants, grāmatu autors

Strādājis tādos lielos starptautiskos uzņēmumos kā Microsoft, IBM un Ericsson.  18 gadu pārdošanas pieredzi ieguvis kā nelielos, tā arī lielos projektos Latvijā un ārzemēs. Šobrīd profesionāli nodarbojas ar pārdošanas procesu uzlabošanu uzņēmumos, pārdevēju apmācībām un ir izaugsmes mentors vairākiem strauji augošiem start-up Baltijā. Vigants ir autors grāmatām "Pārbaudes laiks. Pārdevēji arī baidās" un "Alise. Uzņēmējas stāsts". Vigants arī ir "Pārdošanas Vadības Guru 2015" un “Pārdošanas Guru 2007” uzvarētājs.

Vigants ir vadījis simtiem apmācību par pārdošanu, CRM izmantošanu, prezentēšanas mākslu un citiem ar pārdošanu un vadību saistītiem jautājumiem. Vigants ir vadījis pārdošanas apmācības un konsultācijas tādos Latvijā pazīstamos uzņēmumos kā: Aldaris (Carlsberg Grupa), Onninen, AAS Balta, AAS Baltikums, Nippon Auto, DnB Banka (Luminor), Latvijas Mobilais Telefons un daudzos citos.

Kompetences: kompetences: biznesa attīstība, pārdošanas stratēģija un vadība, komandu veidošana, prezentēšanas māksla

 
KONTAKTI

X-industriju hakatona projekta vadītāja

Inese Mūrniece - +371 26180773 - inese.murniece@itbaltic.com