X

INDUSTRIJU

HAKATONS

PĀRTIKAS NOZARE
  19.marts - 16.aprīlis
2019
X-industriju-hakatons2018-105.jpg
X-industriju-hakatons2018-65.jpg

X-industriju hakatons ir praktisks 5 pasākumu cikls, kura laikā, kopā strādājot IT un pārtikas nozares uzņēmumiem, tiek radīti jauni digitāli risinājumi un veicināta uzņēmumu izaugsme. Apvienojoties komandās un nosakot sasniedzamos mērķus, uzņēmumi iegūst jaunus partnerus un klientus, rīkus biznesa un komandas attīstībai, kā arī ceļ savu efektivitāti un konkurētspēju.

PIESAKIES!
Making Apple Pie
MENTORI
HAKATONA ATKLĀŠANA
x-hakatons_19.03-6670
press to zoom
x-hakatons_19.03-6672
press to zoom
x-hakatons_19.03-6663
press to zoom
1/25
X-industriju hakatona rīkotājs
196_klasteris.jpg
Partneri
EU.jpg
ESCP-S3_DIGICLUSTERS.jpg
DIGI_colour.jpg
LPUF_logo.jpg
KONTAKTI

X-industriju hakatona projekta vadītāja

Inese Mūrniece - +371 26180773 - inese.murniece@itbaltic.com

Pasākums “X-industriju hakatons: Pārtikas nozare” notiek projekta DIGICLUSTERS ietvaros un to finansē Eiropas Savienības COSME programma. Projekta DIGICLUSTERS mērķis ir attīstīt Eiropas stratēģisko klasteru partnerību viedās specializācijas investīcijām (ESCP-S3), lai veicinātu digitālo transformāciju pārtikas un tās iepakojuma nozarē, izmantojot klasteru organizētus starpnozaru hakatonus. Projektu DIGICLUSTERS Latvijā īsteno Latvijas IT klasteris un Pārtikas produktu kvalitātes klasteris. Papildus informācija par projektu šeit.

 

* Šī raksta saturs ataino tikai autora viedokli un ir vienīgi viņa atbildība; nevar uzskatīt, ka tas atspoguļo Eiropas Komisijas un/vai Mazo un vidējo uzņēmumu izpildaģentūras (EASME) vai kādas citas Eiropas Savienības struktūrvienības viedokli. Eiropas Komisija un Aģentūra neuzņemas nekādu atbildību par rakstā esošo informāciju.